Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

čvrtek 2. prosince 2015, 15:00 hodin a pátek 4. prosince 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Festival tataráků; 2. adventní koncert - Canzonetta Osečná.

Festival tataráků.

Restaurace hotelu Arcivévoda Štěpán si Vás dovoluje pozvat v týdnu od 30. listopadu do 5. prosince 2015 na Festival tataráků. Přijďte ochutnat 6 druhů tataráku. Podrobné info na letácích a v restauraci. Spousta chutí, spousta pohody. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu. 


Canzonetta Osečná.

V neděli 6. prosince 2015 v 18:00 hodin se uskuteční v kostele sv. Prokopa v Hodkovicích nad Mohelkou druhý letošní adventní koncert, tentokrát v podání souboru Canzonetta z Osečné. Všichni jste srdečně zváni.


Vytvořeno 2.12.2015 12:57:11 | přečteno 521x | irena.libalova
load