Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

neděle 4. srpna 2013, 19:00 hodin

Upozornění povodňové komise.

Vzhledem k tomu, že jsou opět hlášeny silné bouřky včetně možnosti přívalových srážek, doporučuje povodňová komise našeho města přeparkování vozidel mimo zátopová místa. V případě nutnosti evakuace osob bude k dispozici Kulturní dům v Hodkovicích nad Mohelkou. Bližší informace budou dle potřeby předávat hasiči ze zásahového vozidla.

Vytvořeno 4.8.2013 19:37:27 | přečteno 1033x | irena.libalova
load