Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 1. března 2019, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina, O slepičce a kohoutkovi, Expediční kamera 2019

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na český detektivní film z prostředí vietnamské komunity MISS HANOI. Představení se uskuteční v pátek 1. března 2019 v 19:00 hodin.


O slepičce a kohoutkovi

V neděli 3. března 2019 se můžete  těšit na pohádku O slepičce a kohoutkovi. Klasická pohádka, netradičně, pobaví velké i malé. Začátek představení je v 15:00 hodin v klubovně Monroe v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. 


Expediční kamera 2019

Horolezecký oddíl Hodkovice nad Mohelkou  Vás  zve na filmový festival  EXPEDIČNÍ KAMERA 2019.  Festival se uskuteční 8. března 2019  v Městské kině v Hodkovicích nad Mohelkou. Program bude zahájen v 18:00 hodin. Od 19:00 hodin vystoupí host večera - Libor Dušek, prvosjezd Karla Marxe, Pamír. Občerstvení  je zajištěno, vstupenky jsou slosovatelné. Pořadatelé se těší na Vaši návštěvu.
 
 

Vytvořeno 1.3.2019 10:56:02 | přečteno 270x | jana.mizerova
load