Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 1. července 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Sportovní událost na hřišti za školou; Rally Bohemia 2016; Dovolená MUDr. Malík

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou a Kulturní dům v Hodkovicích nad Mohelkou zvou všechny zájemce na terasu KáDéčka na letní promítání, která proběhnou 1.července a 12. srpna 2016. Na  první promítání chceme pozvat především příznivce úspěšné americké komedie o svérázném medvídkovi  MÉĎA 2. Představení se uskuteční v pátek 1. července 2016 od 21:30 hod. na terase Kulturního domu, v případě nepříznivého počasí v sále Kulturního domu. V ceně vstupného, které činí 80 Kč, jsou zahrnuty nápoje zdarma v hodnotě 50 Kč. Na letním promítání se sponzorsky podílí Železářství Bradáč a firma J&J.


Sportovní událost na hřišti za školou

Firma DAKA Servis s. r. o., Hodkovice nad Mohelkou Vás srdečně zve na sportovní událost, která se uskuteční v sobotu 2. července 2016 na hřišti za základní školou. Od 14:00 hodin jsou pro děti připraveny koně z jezdeckého klubu Sever Liberec, které budou děti zdarma vozit. Od 20:00 do 24:00 hodin posezení s hudbou. Občerstvení po celý den zajištěno.


Rally Bohemia 2016

V neděli 3. července 2016 povede našim městem rychlostní zkouška Rally Bohemia. Z tohoto důvodu bude od 7:00 do 17:00 hodin uzavřena silnice Rychnov - Košova - Pelíkovice - Radoňovice - Hodkovice n. M. - Sedlejovice - Radostín - Tří - Vrchovina - Hodkovice n. M. V této době prosíme nevjíždějte na tuto komunikaci, hlídejte si děti, zavřete si domácí zvířata, neparkujte auta v blízkosti komunikace. Děkujeme za pochopení a toleranci. Bližší informace podá vedoucí RZ p. Ondřej Havel, tel. 723 498 050.


Dovolená MUDr. Malík

Ordinace praktického lékaře MUDr. Martina Malíka bude v pondělí 4. července 2016 uzavřena z důvodu čerpání dovolené. Zastupuje MUDr. Srna. Více informací na www.medimal.cz.Vytvořeno 1.7.2016 10:08:14 | přečteno 617x | irena.libalova
load