Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 1. dubna 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Divadelní představení; Vepřové hody v restauraci Na Koupališti.

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na druhé pokračování úspěšné německé komedie FAKJU PANE UČITELI. Film je vhodný od 12 let.  Představení se uskuteční v pátek 1. dubna 2016 od 19:00 hodin.


Divadelní představení.

Divadelní společnost Vojan z. s., Český Dub a Městské kulturní středisko Hodkovice nad Mohelkou Vás srdečně zvou na divadelní představení Každému jeho psychoterapeuta. Představení se uskuteční v neděli 3. dubna 2016 v 17:00 hodin v Městském kině v Hodkovicích nad Mohelkou.


Vepřové hody.

Restaurace Na Koupališti pořádá ve dnech 8. až 10. dubna 2016 Vepřové hody. Posezení Vám zpříjemní v pátek 8. dubna skupina MUDr. Srny a v sobotu 9. dubna skupina Huraš Band. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu.


Vytvořeno 1.4.2016 11:01:28 | přečteno 488x | irena.libalova
load