Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 1. září 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Jizerské trio Šraml; Západ slunce na Buříně; Zahájení topné sezóny

Jizerské trio ŠRAML

Hospůdka U Bubáka Vás zve v pátek 1. září 2017 od 15:00 hodin na posezení s hudbou a tancem s hudební skupinou ŠRAML. Na Vaši návštěvu se těší personál hospůdky U Bubáka.


Západ slunce na Buříně

Lyžařský oddíl připravil na pátek 1. září 2017 od 18:30 do 21:00 hodin pohodové podvečerní posezení na Buříně spojené s pozorováním západu slunce, který nastane v 19:47 hod. Srdečně jsou zváni všichni, kteří se třeba jenom chtějí podívat, jaký je z Buřína krásný výhled na Hodkovice a blízké i vzdálené okolí. Akce bude spojena s opékáním buřtů a příjemným posezením u ohně. V případě špatného počasí se posezení přesune do chaty u horní stanice vleku. 


Zahájení topné sezóny

Teplo Hodkovice nad Mohelkou spol. s r. o. oznamuje, že 1. září začíná dle vyhlášky topná sezona. Na sídlišti Podlesí a v přilehlé části Mánesovy ulice bude 1. září  2017 natlakovaná otopná soustava v jednotlivých budovách a připravena k automatickému provozu. Žádáme obyvatele v těchto domech, aby otevřeli regulační ventily do provozního stavu a v horních patrech odvzdušnili topení. Děkujeme za spolupráci.

Vytvořeno 1.9.2017 9:05:53 | přečteno 280x | irena.libalova
load