Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 10. července 2020, 11:00 a 17:00 hodin

Grilování s živnou hudbou Na Koupališti; Plánovaná odstávka elektrické energie

Grilování s živou hudbou Na Koupališti

Restaurace Na Koupališti pořádá v pátek 10. července od 18:00 hodin grilování s živou hudbou skupiny LOGR. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu. 

Plánovaná odstávka elektrické energie

Z důvodu plánované odstávky bude vypnut elektrický proud v úterý 14. července 2020 od 7:00 do 11:00 hod v ulicích Lesní čp. 440, Mánesova (část), Podlesí (spodní část), Sportovní (od kotelny ke koupališti) a od 11:00 do 15:00 hod v ul. Liberecká, Luční, Mánesova (RD), Podlesí (horní část), Sametová, Smetanova. Vice informací na webu města (úřední deska) a na úřední desce na náměstí.
Vytvořeno 10.7.2020 16:58:25 | přečteno 185x | irena.libalova
load