Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 10. října 2014, 11:00 a 17:00 hodin

Volby do zastupitelstev obcí; Pozvánka do kina; Vepřové hody v restauraci Na Koupališti.

Volby do zastupitelstev obcí.

Volby do Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se konají v pátek 10. října 2014 od 14:00 do 22:00 hodin a v sobotu 11. října 2014 od 8:00 do 14:00 hodin v Základní škole T. G. Masaryka v Hodkovicích nad Mohelkou. Voliči bude umožněno hlasování poté, kdy prokáže svou totožnost a státní občanství České republiky (platným občanským průkazem, cestovním, diplomatickým nebo služebním pasem České republiky, cestovním průkazem České republiky), popřípadě státní občanství státu, jehož občané jsou oprávněni volit na území České republiky.


Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou Vás srdečně zve na divácky úspěšnou švédskou komedii Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel. Vitální stařík uteče z domova důchodců a vydává se v bačkorách na naprosto nepředvídatelný výlet. Představení se uskuteční dnes v pátek 10. října 2014 od 19:00 hodin.


Vepřové hody v restauraci Na Koupališti.

Restaurace Na Koupališti v Hodkovicích nad Mohelkou Vás srdečně zve na vepřové hody, které pořádá ve dnech 17.. 18. a 19. října 2014. V pátek 17. října Vám od 19:00 hodin zahraje harmonika a v sobotu 18. října Vám od 19:00 hodin v restauraci zahraje skupina MUDr. Srny a v salonku restaurace Vám od 20:00 hodin zahrají dvě rockové kapely. Vstup je po oba dny zdarma. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu.

Vytvořeno 10.10.2014 14:03:52 | přečteno 642x | irena.libalova
load