Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 12. května 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Hasičská soutěž Záskalí; Veřejné zasedání ZM

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na novou českou romantickou komedii MILUJI TĚ MODŘE. Představení se uskuteční v pátek 12. května 2017 od 19:00 hodin. Doporučená přístupnost je 12 let.


Hasičská soutěž - Záskalí 2017

SDH Záskalí pořádá v sobotu 13. května 2017 tradiční hasičskou soutěž. Start soutěže je v 9:30 hodin pod kulturním domem na Záskalí. Občerstvení je zajištěno. Všichni jste srdečně zváni.


Veřejné zasedání ZM 

4. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se uskuteční ve středu 17. května 2017 od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast. 

Vytvořeno 12.5.2017 13:11:19 | přečteno 282x | irena.libalova
load