Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 13. března 2020, 11:00 a 17:00 hodin

Informace z městského kina; Uzavření ordinace praktického lékaře; Výroční schůze ČRS se nekoná

Informace z městského kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou oznamuje, že z důvodu opatření vlády v boji proti koronaviru, se ruší do odvolání páteční promítání. 


Uzavření ordinace praktického lékaře

MUDr. Karolína Laurinová oznamuje svým pacientům, že ze zdravotních důvodů bude ordinace praktického lékaře pro dospělé od pondělí 16. března 2020 uzavřena. V akutních případech zastupuje od pondělí 16. března MUDr. Grossová v České Dubu - ordinační hodiny: Po, St, Čt, Pá 7:00 - 11:00 a Út 12:00 - 14:00 hod. 

V souvislosti s šířením koronaviru prosíme pacienty, aby si léky objednávali elektronicky (telefon, email) buď sami, nebo u starších pacientů pomocí pečovatelské služby nebo rodinných příslušníků, aby se eliminoval průchod zdravotnickým zařízením  a minimalizovalo se šíření viru.

Za vniklé komplikace se omlouváme a o případném zástupu pro další týden Vás budeme informovat. Sestřička v ordinaci přítomna bude - recepty na chronickou medikaci, chronický předpis inkontinenčních pomůcek a odběr INR z prstu bude zachován. 


Výroční schůze ČRS se nekoná

Upozorňujeme členy spolku rybářů, že jejich výroční schůze plánovaná na sobotu 14. března v městkém kině se nekoná.


Vytvořeno 13.3.2020 8:43:47 | přečteno 262x | irena.libalova
load