Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 13. listopadu 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; 7. veřejné zasedání ZM; Svatomartinské menu a zvěřinové pochoutky restaurace Na Koupališti

Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny milovníky českých filmů na komedii Jana Hřebejka ZAKÁZANÉ UVOLNĚNÍ. Co všechno se seběhne kolem nepovedeného únosu nevěsty, se dozvíte v pátek 13. listopadu 2015 v 19:00 hodin. 


Veřejné zasedání ZM.

7. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu 18. listopadu 2015 od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast.


Svatomartinské menu a zvěřinové pochoutky - restaurace Na Koupališti.

Restaurace Na Koupališti Vám nabízí v pátek 13. 11. 2015 od 11:00 hodin po celý den Svatomartinské menu, zvěřinové pochoutky, pečenou husu a Svatomartinské víno. Od 19:00 hodin zahrají kluci od doktora Srny. Personál restaurace se těší na Vaši účast. 

Vytvořeno 13.11.2015 12:48:02 | přečteno 484x | irena.libalova
load