Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 13. prosince 2019, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Adventní cesta vzhůru; Žalman & spol; Uzavření sběrného dvora

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na animovaný film USA Lví král. Představení se uskuteční v pátek 13. prosince 2019 od 17:30 hodin.


Adventní cesta vzhůru

Spolek rodáků a přátel Hodkovic a  H.A.D. Vás srdečně zvou na vánoční cestu kolem kapliček s tradičními vánočními postavičkami, koledami, veselým živým betlémem a občerstvením. Začátek je u první kapličky v sobotu 14. prosince 2019 v 16:30 hodin. 

Adventní koncert - Žalman & spol

Třetí letošní adventní koncert se uskuteční v kostele sv. Prokopa v Hodkovicích nad Mohelkou v neděli 15. prosince 2019 od 18:00 hodin. Tentokrát se můžete těšit na vystoupení skupiny  Žalman & spol. Koncert je vyprodaný. Přímo v kostele před zahájením koncertu bude možné koupit omezený počet vstupenek na stání za 150 Kč.

Uzavření sběrného dvora

Sběrný dvůr v Pelíkovické ulici bude v období od 15. prosince 2019 do 5. ledna 2020 uzavřen. Děkujeme za pochopení.

Vytvořeno 13.12.2019 7:53:50 | přečteno 294x | irena.libalova
load