Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 14. prosince 2018, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Hodkovická adventní cesta vzhůru; ZiPS 2018 - O pejskovi a kočičce; Třetí adventní koncert; Pozvánka na koncert v DPS; Silvestr před Silvestrem;  Nález psa

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na rodinnou animovanou komedii USA ÚŽASŇÁKOVI  2. Představení se uskuteční v pátek 14. prosince 2018 od 17:30 hodin.


Hodkovická adventní cesta vzhůru

Spolek rodáků a přátel Hodkovic a H. A. D. Vás srdečně zvou na vánoční cestu kolem kapliček. Sraz je u první kapličky v sobotu 15. prosince 2018 v 16:30 hodin.


ZiPS 2018 - O pejskovi a kočičce

H. A. D. zve všechny malé i velké diváky do klubovny Monroe v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou na nedělní pohádku O pejskovi a kočičce. Začátek je v 15:00 hodin.


Třetí adventní koncert

V neděli 16. prosince 2018 od 18:00 hod. se koná v kostele sv. Prokopa v Hodkovicích nad Mohelkou v pořadí třetí letošní adventní koncert. Tentokrát se Vám představí Bělský farní smíšený sbor. Všichni jste srdečně zváni!


Pozvánka na koncert v DPS

V neděli 16. prosince 2018 v 15:00 hodin se koná v DPS Hodkovice nad Mohelkou koncert sboru Laurentius. Všichni jste srdečně zváni!


Silvestr před Silvestrem

Restaurace Na Koupališti v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá v sobotu 15. prosince 2018 od 17:00 hodin Silvestr před Silvestrem.


Nález psa

Našel se hnědo x černý kříženec brakýře, pohlaví pes. Bližší informace na MěÚ v Hodkovicích nad Mohelkou nebo v útulku ARCHA v Liberci.

Vytvořeno 14.12.2018 12:39:24 | přečteno 295x | irena.libalova
load