Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 14. února 2014, 11:00 a 15:30 hodin

Městské kino - Vesmírní opičáci  - dnes v 19:00 hodin; Rocková taneční zábava - ILUZE - sobota 15. února 2014 od 20:00 hodin.

Vesmírní opičáci

Městské kino Hodkovice nad Mohelkou zve všechny diváky na americký animovaný film v českém znění Vesmírní opičáci. Představení se uskuteční dnes od 19:00 hodin.


Rocková taneční zábava - ILUZE

Hudební skupina ILUZE Vás srdečně zve na rockovou taneční zábavu, a to v sobotu 15. února 2014 od 20:00 hodin do Kulturního domu v Hodkovicích nad Mohelkou. 

Vytvořeno 13.2.2014 14:46:25 | přečteno 853x | irena.libalova
load