Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 15. dubna 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Veřejné zasedání ZM; Zahájení provozu Restaurace Golf Ještěd.

Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na nový český detektivní film, s Oldřichem Kaiserem v jedné z hlavních rolí, RUDÝ KAPITÁN. Děj filmu je zasazený do 90. let 20. století a odkrývá zločiny spojené s StB. Doporučená přístupnost je od 15 let. Představení se uskuteční pátek 15. dubna 2016 v 19:00 hodin.


Veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou.

3. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu 20. dubna 2016 od 18:00 hodin v salónku v přízemí Kulturního domu v Hodkovicích nad Mohelkou. Program zasedání je zveřejněn na webových stránkách města a na plakátech. Těšíme se na Vaši účast!


Zahájení provozu Restaurace Golf Ještěd.

Zahájení sezónního provozu Restaurace Golf Ještěd, spojené se zátěžovým testem restaurace proběhne v sobotu 16. dubna 2016. Speciální víkendová nabídka z naší restaurace. Ke každému speciálnímu menu káva a dezert ZDARMA. Více na www.restauracegolfjested.cz. Otevřeno je od 9:00 do 19:00 hodin. Pro příchozí v tento den bude Adventure Golf zcela ZDARMA. Neváhejte a využijte tuto jedinečnou možnost. Těšíme se na Vás!!! Restaurace Golf Ještěd.
Vytvořeno 15.4.2016 12:41:48 | přečteno 439x | irena.libalova
load