Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 15. září 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Hodkovické městské slavnosti 2017; Pozvánka do kina; 6. veřejné zasedání ZM; Žluté kontejnery - změna

Hodkovické městské slavnosti 2017

Město Hodkovice nad Mohelkou Vás srdečně zve na tradiční Hodkovické městské slavnosti v pátek 15. a v sobotu 16. září. Slavnosti budou zahájeny  v pátek v 17:00 hodin v obřadní síni radnice slavnostním udělením čestného občanství a vernisáží výstavy Korouhve hodkovických cechů a 40 let horolezeckého oddílu v 17:30 hodin. Páteční program zakončí koncert kapely Těla od 19:00 hodin na našem náměstí. Sobotní program bude zahájen v 10:00 hodin za účasti zástupců polského partnerského města Wegliniec. Během slavností vystoupí soubory z Polska a z hodkovické základní školy, bubeníci z Liberce, cimbálová muzika, malí hasiči z Hodkovic i z Polska. Program zakončí v 17:00 hodin koncert Lenky Dusilové se skupinou Baromantika. Na slavnostech budou zajištěny stánky s občerstvením a workshopy pro děti, v městském kině se bude od 11:30 do 14:00 hodin promítat pohádka. Podrobný program naleznete na plakátech na vývěskách a na webových stránkách města Hodkovice nad Mohelkou.


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny milovníky sci-fi na nový francouzský akční film Valerian a město tisíce planet. V českých kinech je film promítán od 20.července 2017. Představení se uskuteční v pátek 15.září 2017 v 19.00 hodin.


Veřejné zasedání zastupitelstva města

6. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se uskuteční ve středu 20. září 2017 od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání je zveřejněn na vývěskách a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast. 


Žluté kontejnery - změna

Město Hodkovice nad Mohelkou oznamuje občanům změnu týkající se třídění plastových odpadů. Od 1. září je možné do žlutých kontejnerů, kromě PET lahví, odkládat také plasty z domácností a nápojové kartony. Děkujeme, že se do systému třídění zapojujete. 

Vytvořeno 15.9.2017 10:32:17 | přečteno 342x | irena.libalova
load