Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 16. března 2018, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina a vernisáž výstavy Za tajemstvím divadla;  Hasičský bál 2018

Pozvánka do kina a vernisáž výstavy Za tajemstvím divadla

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na poslední pokračování filmové trilogie ZAHRADNICTVÍ: NÁPADNÍK. Příběh nás zavede do 50. let minulého století. Promítáme v pátek16.března 2018 od 19 hodin.

Před představením proběhne v předsálí kina vernisáž výstavy nazvané ZA TAJEMSTVÍM DIVADLA. Výstava nechává nahlédnout do zákulisí divadla F. X. Šaldy v Liberci. Na návštěvníky čeká malé pohoštění a losování o volné vstupenky do Šaldova divadla v Liberci. Vernisáž bude zahájena v pátek 16. března 2018 v 18 hodin. Všichni zájemci jsou srdečně zváni!


Hasičský bál 2018

Sbor dobrovolných hasičů Jílové srdečně zve všechny příznivce hasičů do KáDéčka v Hodkovicích nad Mohelkou, kde v sobotu 17. března 2018 od 20:00 hodin pořádá tradiční Hasičský bál. K tanci i poslechu hraje skupina Bohemia Universal Band.

Vytvořeno 16.3.2018 8:08:46 | přečteno 272x | irena.libalova
load