Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 16. ledna 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Pozvánka na divadelní představení; Hasičský bál.

Pozvánka do kina. 

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na úspěšnou českou animovanou pohádku ČTYŘLÍSTEK VE SLUŽBÁCH KRÁLE. Představení se uskuteční v pátek 16.ledna 2015 v 19:00 hodin.


Pozvánka na divadelní představení.

Hodkovické Amatérské Divadlo - NAše HOdkovické LOUtkové Vás srdečně zve v neděli 18. ledna 2015 v 15 hodin do Kulturního domu v Hodkovicích nad Mohelkou  - zkušebna a klubovna HADU (1. patro) na divadelní představení O pejskovi a kočičce.


Hasičský bál.

Sbor dobrovolných hasičů Hodkovice nad Mohelkou pořádá v sobotu 7. února 2015 od 20:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou HASIČSKÝ BÁL. K poslechu a tanci hraje skupina Krakatit. Vstupné je 120 Kč. Rezervace na tel. čísle 602 569 262 p. Kuchta. Všichni jste srdečně zváni.

Vytvořeno 16.1.2015 9:10:13 | přečteno 585x | irena.libalova
load