Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 17. května 2019, 11:00 a 17:00 hodin

Hodkovické koloběžení; Pozvánka do kina;  Pozvánka Memoriál Vladimíra Linky

Hodkovické koloběžení 2019

V sobotu 18. května 2019 se koná v areálu hodkovického koupaliště Hodkovické koloběžení. Letos nově vyjížďka po cukrárnách pro dospělé. Tradiční závody pro děti, 12hodinovka  přes Ještěd. V dalším programu je divadlo pro děti, živá hudba a jiné. Časový rozpis a další informace na webových stránkách kolobezkyhodkovice.cz. Těší se na Vás pořadatelé.


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na islandské drama ARTIC: LEDOVÉ PEKLO. Představení se uskuteční v pátek 17. května 2019 od 19:00 hodin.


Pozvánka na Memoriál Vladimíra Linky

ZO SDH Hodkovice nad Mohelkou Vás zve na 20. ročník Memoriálu Vladimíra Linky, který se koná 25. května 2019 v Hodkovicích nad Mohelkou. Prezentace je od 8:00 a start první hlídky je v 9:00 hodin. Během dne je připraveno občerstvení a posezení s příjemnou hudbou.Vytvořeno 17.5.2019 10:18:18 | přečteno 274x | jana.mizerova
load