Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 17. února 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Dětský lesní klub; Lyžování na Buříně

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na další pokračování příběhů o statečných želvích mutantech ŽELVY NINJA 2 v animovaném dobrodružném filmu USA. Představení se uskuteční v pátek 17.února 2017 v 18:00 hodin.


Dětský lesní klub

Milý rodiče, Dětský lesní klub je Vám k dispozici i o jarních prázdninách, budeme se na Vaše děti těšit v úterý 21. února a ve středu 22. února 2017 od 8:00 do 15:00 hodin ve Skalním údolí. Pro více informací navštivte webovou stránku Rodinného klubu Motýlek.


Lyžování na Buříně

Lyžařský areál na Buříně bude v době jarních prázdnin v provozu každý den od 9:00 do 16:00 hod. Pro aktuální informace o provozu sledujte naše vývěsky ve městě nebo www.burin.cz.
Na lyže Vás srdečně zve Lyžařský oddíl.

Vytvořeno 17.2.2017 10:49:45 | přečteno 290x | irena.libalova
load