Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 18. prosince 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Hodkovická adventní cesta vzhůru; Adventní koncert; Silvestr před silvestrem; Prodej vánočních kaprů; Uzavření sběrného dvora; Uzavření gynekologické ordinace; Štěpánská zábava.

Hodkovická adventní cesta vzhůru.

Hodkovické amatérské divadlo a Sdružení rodáků a přátel Hodkovic Vás srdečně zvou na 3. Hodkovickou adventní cestu vzhůru. Sraz je v sobotu 19. prosince 2015 v 16:30 hodin u první kapličky. I letos si pro Vás pořadatelé připravili malé nevšední překvapení, které Vás jistě potěší. Vyrobte si malého andílka (z papíru, ze dřeva, z čehokoliv...), pověste ho na mašličku a přineste s sebou. Tentokrát totiž přiletí do Hodkovic nad Mohelkou nejméně tisíc andílků a ještě jeden navíc, aby popřáli všem hodkovickým krásné Vánoce a šťastný nový rok 2016. Malé občerstvení je zajištěno. Nezapomeňte na baterku a vhodnou obuv.

Adventní koncert.

Poslední letošní adventní koncert se uskuteční v našem kostele sv. Prokopa v neděli 20. prosince 2015 v 18:00 hodin. Tentokrát Vás svým vystoupením potěší skupina Al Fianco z Českého Dubu. Srdečně zvou pořadatelé.


Silvestr před silvestrem.

Restaurace Na Koupališti pořádá v sobotu 19. prosince 2015 od 19:00 hodin Silvestr před silvestrem. K tanci i poslechu hraje skupiny MUDr. Srny a skupina The Sharks. Připraven je půlnoční přípitek i ohňostroj. Vstupné je 120 Kč. Vstupenky jsou slosovatelné a lze je zakoupit přímo v restauraci. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu.


Prodej vánočních kaprů.

MO ČRS Hodkovice nad Mohelkou oznamuje, že tradiční prodej vánočních kaprů proběhne ve dnech 21. a 22. prosince 2015 od 8:00 do 16:00 hodin v rybářském domku v Rychnovské ulici.


Uzavření sběrného dvora.

Sběrný dvůr v Pelíkovické ulici bude od 23. prosince 2015 do 4. ledna 2016 uzavřen z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení.


Uzavření gynekologické ordinace.

MUDr. Jan Aulehle oznamuje, že gynekologická ordinace bude ve středu 23. prosince 2015 uzavřena.


Štěpánská taneční zábava.

Restaurace a Hotel Arcivévoda Štěpán si Vás dovoluje pozvat na Štěpánskou taneční zábavu v sobotu 26. prosince 2015. Hudba, raut, dobrá nálada. Poslední vstupenky v prodeji v restauraci.

Vytvořeno 18.12.2015 11:57:22 | přečteno 541x | irena.libalova
load