Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 18. září 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka na Hodkovické městské slavnosti; Pozvánka do kina; Pozvánka na vinobraní.

Pozvánka na Hodkovické městské slavnosti.

Srdečně Vás zveme na Hodkovické městské slavnosti, které se konají již tuto sobotu od 10:00 hod. na našem náměstí. Těšit se můžete na H.A.D., taneční vystoupení TJ Sokol, útok malých hasičů, kytarový recitál, hudební skupiny Retro Five, ABBA revival, Lessyho woheň, Cimbálovou muziku D. Kotlára a přijde i kouzelník. Součástí slavností je i výstava "Poklady z podkroví hodkovické radnice" na radnici. Výstavu pro Vás připravili členové Sdružení rodáků a přátel Hodkovic a vernisáž výstavy se koná v pátek 18. září 2015 od 17:00 hodin. Přijďte, těšíme se na Vás.


Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny malé i velké diváky na americký animovaný rodinný film  SPONGEBOB VE FILMU: HOUBA NA SUCHU, ve které se odvážný SpongeBob ocitá ve velice nebezpečném prostředí – na poušti. Představení se uskuteční v pátek 18. září 2015 v 19:00 hodin. 
Před promítáním proběhne slosování loňských slevových kartiček! Pět majitelů vylosovaných kartiček získá volnou vstupenku na libovolné představení v našem kině platnou do konce roku 2015. 
V předsálí kina si zároveň můžete prohlédnout výstavu fotografií z letních táborů – Monroe Czechia s. r. o., Hodkovice n. M., Svišti ze skal, Motýlek a Základní škola T. G. Masaryka Hodkovice n. M. 


Pozvánka na vinobraní.

Hotel Arcivévoda Štěpán v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá v sobotu 19. září 2015 vinobraní s burčákem a novými víny. Personál hotelu se těší na Vaši návštěvu.

Vytvořeno 23.9.2015 12:20:28 | přečteno 564x | irena.libalova
load