Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 19. února 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Návštěva prezidenta republiky; Pozvánka do kina; Slůně.

Návštěva prezidenta republiky.

Ve středu 24. února 2016 navštíví naše město prezident republiky pan Miloš Zeman. Od 16:50 hod. se uskuteční setkání pana prezidenta s představiteli města na radnici a od 17:30 hod. setkání prezidenta s občany našeho města v městském kině, které bude otevřeno od 16:30 hod. Vzhledem ke zvýšeným bezpečnostním opatřením přijďte včas, nejpozději v 17:15 hod. Všichni jste srdečně zváni.


Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny malé i velké diváky na animovanou rodinnou komedii SNÍŽEK BÍLÝ KOŽÍŠEK o malém gorilím samečkovi, který se narodil celý bílý, ale ze všeho nejvíc touží po tom být jako ostatní gorily. Představení se uskuteční v pátek 19.února v 18:00 hodin.


Slůně.

Hodkovické amatérské divadlo Vás srdečně v rámci Zimní pohádkové sezony - Pohádky z košíku na divadelní představení Divadla na kliku nazvané "SLŮNĚ". Představení se uskuteční v neděli 21. února 2016 od 15:00 hodin v Klubovně  HADu v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. Vstupné je dobrovolné a pořadatelé se těší na Vaši návštěvu.

Vytvořeno 19.2.2016 8:50:03 | přečteno 473x | irena.libalova
load