Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 2. března 2018, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; 2. veřejné zasedání ZM

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve především malé diváky a jejich rodiče na českou animovanou rodinnou komedii HURVÍNEK A KOUZELNÉ MUZEUM. Představení se uskuteční ve středu 7. března 2018 od 10:00 hodin. Do kina prosím vstupujte zadním vchodem (za bránou), vstupenky zakoupíte před vchodem do sálu.


2. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou

se koná ve středu 7. března 2018 od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání najdete na webových stránkách města a na plakátech. Těšíme se na Vaši účast!

Vytvořeno 2.3.2018 12:21:36 | přečteno 240x | irena.libalova
load