Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 2. května 2014, 11:00 a 15:30 hodin

Pozvánka do kina; Havrane z kamene - nedělní pohádka.

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na nový český film KANDIDÁT. Film sleduje politické intriky během kampaně na volbu prezidenta. Představení se uskuteční v pátek 2. května 2014 v 19:00 hodin. 


Havrane z kamene 

Hodkovické amatérské divadlo uvádí pohádku Tomáše Pěkného o malé čarodějnici, která nechtěla být sama. Pohádka se koná v neděli 4. května 2014 v 15:00 a v 17:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. 

Vytvořeno 30.4.2014 15:42:50 | přečteno 768x | irena.libalova
load