Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 2. února 2018, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; ZIPS - Hrátky se zvířátky; Hasičský ples 2018

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na českou komedii Bohdana Slámy BÁBA Z LEDU. Představení se uskuteční v pátek 2. února 2018 od 19:00 hodin.


ZiPS - Hrátky se zvířátky

V neděli 4. února 2018 od 15:00 hodin jste srdečně zváni s Vašimi dětmi do Kulturního domu v Hodkovicích nad Mohelkou do klubovny Monroe na pohádku Hrátky se zvířátky. Po představení bude výtvarná dílna.


Hasičský ples 2018

Sbor dobrovolných hasičů v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá v sobotu 10. února 2018 od 20:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou - Hasičský ples. K tanci i poslechu hraje skupina Krakatit. Vstupné 150 Kč.


Vytvořeno 2.2.2018 12:25:58 | přečteno 273x | jana.mizerova
load