Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 20. března 2020, 11:00, 15:00 a 17:00 hodin

Zákaz vycházení bez ochranných prostředků; Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ; Informace pro pacienty MUDr. J. Srny; Informace pro pacienty MUDr. Laurinové; Česká pošta zavírá o hodinu dřív

Zákaz vycházení bez ochranných prostředků dýchacích cest

Žádáme občany, aby omezili na minimum pobyt na veřejnosti a důsledně dodržovali všechna nařízení vlády, Libereckého kraje a Města Hodkovice nad Mohelkou.
V Česku platí zákaz vycházení na veřejnost bez zakrytí úst a nosu ochrannými prostředky (roušky, respirátory či jiné podobné i provizorní pomůcky jako šátky, šály a další podobné tkaniny).


Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ

Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví bude probíhat do odvolání vyučování formou domácího učení. Veškeré informace naleznou žáci a rodiče na webových stránkách školy www.zshodkovice.cz v sekci „aktuality“.
V případě nejasností kontaktujte vyučujícího na jeho pracovní e-mail.


Informace pro pacienty MUDr. J. Srny

Informace pro pacienty MUDr. Jiřího Srny najdete na webových stránkách města, v obálkách v chodbě radnice, na nástěnce vedle pošty a na dveřích zdravotního střediska v Liberecké ulici. Telefonické dotazy Vám rádi zodpovíme na tel. číslech 485 145 353 a 485


Informace pro pacienty MUDr. K. Laurinové

Informujeme pacienty MUDr. Laurinové (Medimal s. r. o.), že sestřička v ordinaci v Hodkovicích nad Mohelkou bude i nadále přítomna - recepty na chronickou medikaci, chronický předpis inkontinenčních pomůcek, odběr INR z prstu bude zachován. Recept Vám může být vystaven také elektronicky, rovněž tak pracovní neschopnost, kterou lze elektronicky také ukončit. Volejte na tel číslo: 739 232 767 či pište na mail: ordinace@medimal.cz.
Od 23. března 2020 ošetří akutní případy, po předchozím telefonickém objednání ordinace Všeobecný praktický lékař, Žižkova 2047, 511 01, Turnov, tel.: 731 045 298.
Více informací na webu města, vývěskách a na dveřích zdravotního střediska.


Česká pošta bude zavírat o hodinu dřív

Česká pošta v Hodkovicích nad Mohelkou oznamuje svým zákazníkům, že od čtvrtka 19. března 2020 do odvolání bude mít otevřeno denně pouze do 16:00 hodin.


Vytvořeno 20.3.2020 13:05:43 | přečteno 179x | irena.libalova
load