Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 20. června 2014, 11:00 a 17:00 hodin

Nohejbalové utkání; Pozvánka do kina; MŠ - volná místa; Uzavření ordinace praktického lékaře; 3. veřejné zasedání ZM  

Nohejbalové utkání 

Sportovní klub Hodkovice nad Mohelkou, nohejbalový oddíl Vás srdečně zve na nohejbalové utkání v rámci přeboru Libereckého kraje mezi SK Hodkovice nad Mohelkou a SKP MAJÁK Jablonec nad Nisou, které se uskuteční v pátek 20. června 2014 od 17:00 hodin na antukových kurtech na kluzišti. 


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na nový akční thriller s Kevinem Kostnerem v hlavní roli 3 DNY NA ZABITÍ. Představení se uskuteční dnes v 19:00 hodin.


Nabídka volných míst v mateřské škole

Mateřská škola Hodkovice nad Mohelkou, Podlesí 560 nabízí 10 volných míst pro umístění dětí od školního roku 2014/2015 – jejich přijetí k předškolnímu vzdělávání k 1. 9. 2014. Přijaty budou děti narozené do 31. 12. 2011 a starší. Bližší informace poskytne ředitelka mateřské školy Herta Šrytrová na telefonním čísle 485 145 202 nebo osobně v mateřské škole.


Uzavření ordinace praktického lékaře

MUDr. Martin Malík oznamuje, že ordinace praktického lékaře bude uzavřena v úterý 24. června 2014 z důvodu jeho účasti na semináři. Akutní případy ošetří MUDr. Srna. Děkujeme za pochopení. 


Pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva města

3. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu 25. června 2014 od 18:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. Program zasedání je zveřejněn na výlepových plochách ve městě a na webových stránkách města www.hodkovicenm.cz.

Vytvořeno 20.6.2014 9:54:15 | přečteno 754x | irena.libalova
load