Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 20. listopadu 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Zvěřinové speciality; Uzavření sběrného dvora v Pelíkovické ulici.

Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na americký akční sci-fi thriller JURSKÝ SVĚT. Vědecké experimenty s prehistorickými zvířaty se stanou velmi nebezpečné a v zábavním parku půjde lidem jen o holé přežití. Představení se uskuteční v pátek 20.listopadu 2015 v 19:00 hodin.


Zvěřinové speciality.

Hotel Arcivévoda Štěpán pro Vás připravil v týdnu od 16. do 21. listopadu 2015 speciality ze zvěřiny. Každý den bude jedna zvěřinová specialita. Přijďte ochutnat jelena, daňka a další. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu.


Uzavření sběrného dvora v Pelíkovické ulici

Upozorňujeme občany, že sběrný dvůr v Pelíkovické ulici bude v úterý 24. listopadu a ve čtvrtek 26. listopadu 2015 uzavřen z důvodu nemoci. K dispozici je sběrný dvůr v Mánesově ulici. Děkujeme za pochopení. 

Vytvořeno 20.11.2015 12:52:39 | přečteno 467x | irena.libalova
load