Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 20. září 2019, 11:00 hodin

Pozvánka na Městské slavnosti; Pozvánka do kina

Městské slavnosti a Den otevřených dveří Tenneco CA Czech republic

Zveme Vás na tradiční Městské slavnosti, které se konají v pátek 20.září a sobotu 21. září 2019. V pátek zahájíme slavnosti v 15:00 hodin předáním ceny města v obřadní síni radnice a pohádkou pro děti s hosty Jů a Hele od 16:00 hodin. V sobotu od 12:00 hodin se můžete těšit na vystoupení hasičů, dětí ze základní školy, pohádku pro děti a mnoho kapel na našem náměstí. Slavnosti zakončíme vystoupení kapely Pilsen Queen Tribute Band. Po celou dobu slavností budou k dispozici stánky s občerstvením.

Zároveň si Vás dovolujeme pozvat na Den otevřených dveří společnosti Tenneco CA Czech republic v sobotu 21. září 2019 od 10:00 do 14:00 hodin. Připraveny jsou pro Vás prohlídky závodu, ukázkové jízdy Škoda auto, bohatý program pro děti a také jízdy historickým autobusem, který Vás odveze na Městské slavnosti na náměstí.


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny fanoušky studia Marvel na akční sci-fi USA - CAPTAIN MARVEL. Představení se uskuteční v pátek 20. září 2019 v 19:00 hodin. Doporučená přístupnost je 12 let.Vytvořeno 20.9.2019 9:59:13 | přečteno 429x | irena.libalova
load