Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 21. dubna 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Kouzlo lesa; Setkání hejtmana s občany

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na animovanou komedii ROBINSON CRUSOE NA OSTROVĚ ZVÍŘÁTEK. Představení se uskuteční v pátek 21. dubna 2017 v 19:00 hodin.


Kouzlo lesa

Dětský lesní klub při Rodinném klubu Motýlek srdečně zve rodiče, děti a všechny milovníky lesa na společnou oslavu Dne Země, nazvanou Kouzlo lesa, která se bude konat v úterý 25. dubna 2017 od 10:00 do 15:00 hodin ve Skalním údolí. Pojďte společně s námi obdivovat probouzející se les, společně kutit, hrát si a užít si loutkovou pohádku. Akce proběhne za každého počasí, v duchu hesla: "Není špatného počasí, jen špatného oblečení." Pro více informací neváhejte zavolat na tel: 723447800.


Setkání s hejtmana s občany

Hejtman Libereckého kraje Martin Půta Vás zve na setkání, které se uskuteční v obřadní síni radnice v Hodkovicích nad Mohelkou ve čtvrtek 27. dubna 2017 od 15:30 do 16:30 hodin. Přijďte debatovat o důležitých tématech našeho kraje.


Vytvořeno 21.4.2017 9:06:47 | přečteno 326x | irena.libalova
load