Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 21. října 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Sběr papíru v ZŠ

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na americký dobrodružný film REVENANT: ZMRTVÝCHVSTÁNÍ. Film byl oceněný Oscarem za hlavní mužskou roli, ve které se představí Leonardo DiCaprio. Doporučená přístupnost je od 15 let. Představení se uskuteční v pátek 21. října 2016 v 19:00 hodin


Sběr papíru v ZŠ

Základní škola T. G. Masaryka Hodkovice nad Mohelkou pořádá v týdnu od 31. října do 4. listopadu 2016 sběr papíru. Papír bude vybírán za školou u školní jídelny, a to v pondělí, ve středu a v pátek od 7:00 do 8:00 hodin a v úterý a ve čtvrtek od 7:00 do 8:00  a od 15:00 do 17:00 hodin. V uvedené dny můžete nosit také plastová víčka od PET lahví, která budou předána na "Sbírku pro Aličku z Hodkovic nad Mohelkou.


Vytvořeno 21.10.2016 12:32:14 | přečteno 408x | irena.libalova
load