Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 22. března 2019, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Výlet za posledním sněhem

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny příznivce britské skupiny Queen na nejúspěšnější film současné filmové sezóny BOHEMIAN RHAPSODY. Představení se uskuteční v pátek 22. března 2019 v 19:00 hodin.


Výlet z posledním sněhem

SK Hodkovice nad Mohelkou, lyžařský oddíl pořádá ve středu 27. března 2019 výlet za posledním sněhem do skiareálu ve Špindlerově Mlýně. Odjezd autobusu bude v 7:00 hodin z náměstí, návrat odpoledne po lyžování. Za členy lyžařského oddílu hradí dopravu oddíl, pro ostatní je stanovena cena za dopravu 200 Kč. Bližší informace na www.burin.cz nebo na vývěskách lyžařského oddílu. 


Vytvořeno 22.3.2019 13:10:36 | přečteno 240x | irena.libalova
load