Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 23. ledna 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Výroční schůze SRPH + přednáška; Pozvánka do kina; Pozvánka na divadelní představení; 1. veřejné zasedání ZM; Hasičský bál.

Výroční schůze + přednáška

Sdružení rodáků a přátel Hodkovic Vás srdečně zve na výroční schůzi, která se koná dnes od 18:00 hodin v salónku Kulturního domu v Hodkovicích nad Mohelkou. Po skončení schůze od 18:45 hodin proběhne přednáška Mgr. Dominika Rubáše na téma: "Neživá příroda, prameny a studánky v Hodkovicích a okolí". 


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny milovníky sci-fi thrillerů na čtvrtý díl série Transformers, tentokrát s názvem TRANSFORMERS: ZÁNIK. Film promítáme v českém znění. Představení se uskuteční v pátek 23.ledna 2015 v 19:00 hodin.


Pozvánka na divadelní představení.

Hodkovické Amatérské Divadlo - NAše HOdkovické LOUtkové Vás srdečně zve v neděli 25. ledna 2015 v 15 hodin do Kulturního domu v Hodkovicích nad Mohelkou  - zkušebna a klubovna HADU (1. patro) na divadelní představení O třech kůzlátkách.


Pozvánka na veřejné zadání zastupitelstva města.

1. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se uskuteční ve středu 28. ledna 2015 od 18:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. Všichni jste srdečně zváni.


Hasičský bál.

Sbor dobrovolných hasičů Hodkovice nad Mohelkou pořádá v sobotu 7. února 2015 od 20:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou HASIČSKÝ BÁL. K poslechu a tanci hraje skupina Krakatit. Vstupné je 120 Kč. Rezervace na tel. čísle 602 569 262 p. Kuchta. Všichni jste srdečně zváni.

Vytvořeno 23.1.2015 9:33:25 | přečteno 595x | irena.libalova
load