Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 23. února 2018, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; ZiPS - O kohoutkovi a slepičce; Uzavření gynekologické informace

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na francouzský  animovaný film ESA Z PRALESA o velice odvážném tučňákovi, kterého vychovala tygřice. Představení se uskuteční v pátek 23.února 2018 v 18:00 hodin.


ZiPS - O kohoutkovi a slepičce

V neděli 25. února 2018 jste srdečně zváni na pohádku O kohoutkovi a slepičce v podání Divadla na kliku z Liberce. Začátek představení je v 15:00 hodin v klubovně Monroe v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. 


MUDr. Jan Aulehle - uzavření ordinace

MUDr. Jan Aulehle oznamuje svým pacientkám, že ve středu 28. února 2018 bude gynekologická ordinace v Hodkovicích nad Mohelku bude uzavřena. 
Vytvořeno 23.2.2018 9:01:28 | přečteno 271x | irena.libalova
load