Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 24. května 2013, 13:00 hodin

Výzva občanům - bezdrátový rozhlas; 14. ročník Memoriálu Vladimíra Linky - sobota 25. května 2013; Rybářské závody - 2. ročník Memoriálu Petra Vnuka - sobota 25. a neděle 26. května 2013; Posezení s hudbou - pátek 24. května 2013.

Výzva občanům

Vážení spoluobčané, ve čtvrtek 23. května 2013 proběhlo přepojení veřejného rozhlasu na bezdrátový systém. Pokud budete mít připomínky k jeho provozu, předejte je, prosím, do podatelny městského úřadu společně s číslem hlásiče.


Memoriál Vladimíra Linky

ZO SDH Hodkovice nad Mohelkou pořádá v sobotu 25. května 2013 14. ročník Memoriálu Vladimíra Linky. Jedná se o pochod, během kterého pětičlenné hlídky plní netradiční disciplíny. Start první hlídky je v 9:00 hodin. Během dne je připraveno občerstvení a posezení s příjemnou hudbou skupin HURAŠ BAND a  NARUBY BAND.


Memoriál Petra Vnuka

ZO ČRS Hodkovice nad Mohelkou pořádá ve dnech 25. a 26. května 2013 na Pivovarském rybníku v Hodkovicích nad Mohelkou rybářské závody - 2. ročník Memoriálu Petra Vnuka. Sobotní závody jsou určeny pro dospělé, startovné je 200 Kč a prezentace začíná v 6:30 hodin. Nedělní závody jsou pro děti, startovné je 100 Kč a prezentace začíná v 7:00 hodin. Více informací najdete na webových stránkách www.rybarihodkovice.cz.


Posezení s hudbou

Restaurace Na Koupališti Vás srdečně zve na posezení s hudbou skupiny Bluegrass Trio, které se koná dnes od 19:00 hodin. V případě příznivého počasí se bude i grilovat.

Vytvořeno 24.5.2013 13:20:29 | přečteno 1176x | irena.libalova
load