Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 24. října 2014, 11:00 a17:00 hodin

Pozvánka do kina; NA STOJÁKA - Kádéčko Hodkovice nad Mohelkou.

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na úspěšnou českou komedii Kameňák 4. Přijďte se pobavit do kina v pátek 24. října 2014 v 19:00 hodin.


NA STOJÁKA

Srdečně Vás zveme na vystoupení pořadu NA STOJÁKA, konané v sobotu 25. října 2014 od 20:00 hodin v Kádéčku v Hodkovicích nad Mohelkou, ve kterém vystoupí komici: Daniel Čech, Petr Vydra a Marek Daniel. Po skončení představení bude následovat OLDIES NIGHT s největšími hity tuzemské a zahraniční hudební scény podpořené velkoplošnou projekcí. Vstupné v předprodeji stojí 180 Kč, na místě 200 Kč.

Vytvořeno 24.10.2014 10:43:58 | přečteno 796x | irena.libalova
load