Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 26. února 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Hasičský bál - Zlatá Hvězda; Pampe a Šinka - přeložení premiéry.

Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou uvádí akční thriller v koprodukci USA, Čína a Kanada JOHN WICK. John Wick je zabiják na odpočinku, který se vydává na cestu pomsty. Představení se uskuteční v pátek 26. února 2016 v 19:00 hodin.


Hasičský bál - Zlatá Hvězda.

SDH Jílové srdečně zve všechny příznivce hasičů na "Zlatou Hvězdu" ve Žďárku, kde se dnes 26. února 2016 od 20:00 hodin koná Hasičský bál. K tanci a poslechu hraje Víkend. Vstupné 100 Kč.


Pampe a Šinka - přeložení premiéry.

Hodkovické amatérské divadlo - NAše HOdkovické LOUtkové oznamuje všem, že nedělní premiéra představení Pampe a Šinka se z důvodu nemoci nekoná. Premiéra by se měla uskutečnit v neděli 13. března 2016. Děkujeme za pochopení. 

Vytvořeno 26.2.2016 12:48:23 | přečteno 430x | irena.libalova
load