Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 27. ledna 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Změnu otevírací doby o víkendu -  kluziště; Lyžování a závody Buřín; Posezení "U Arcivévody Štěpána"

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na nový český dokumentární film Heleny Třeštíkové STRNADOVI. Autorka sleduje osudy Strnadových od jejich svatby v roce 1980 až do současnosti. Představení se uskuteční v pátek 27. ledna 2017 v 19:00 hodin.


Změna otevírací doby o víkendu - kluziště

Hokejový oddíl oznamuje, že veřejné bruslení o tomto víkendu po oba dva dny začíná ve 12:30 hodin, a to z důvodu sehrání přátelských zápasů od 10:00 hodin.


Lyžování a závody na Buříně

SK Hodkovice nad Mohelkou. lyžařský oddíl oznamuje, že lyžařský vlek bude v sobotu i v neděli v provozu od 9:00 do 16:00 hodin. V sobotu 28. ledna 2017 se uskuteční závody žákovských kategorií ve slalomu. Všichni jste srdečně zváni, přijďte si zazávodit nebo povzbuzovat. Bližší informace na webových stránkách www.burin.cz.


Posezení "U Arcivévody Štěpána"

Spolek rodáků a přátel Hodkovic doporučuje a restaurace U Arcivévody Štěpána srdečně zve v pátek 3. února 2017 od 15 do 18 hodin na podvečerní přátelské posezení. Jizerské trio ŠRAML - saxofon, bicí, harmonika, jsou zárukou dobré zábavy a tance.


Vytvořeno 27.1.2017 8:26:57 | přečteno 316x | irena.libalova
load