Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 27. listopadu 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Tradiční odpolední adventní setkání na náměstí; Gospel Choir Liberec; Festival tataráků; Uzavření veterinární ambulance pro malá zvířata; Zvěřinové hody.

Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na český dokument CESTA VZHŮRU, který mapuje výstup českého horolezce Radka Jaroše, jenž vybaven kamerou zdokumentoval zdolání poslední K2, která mu chyběla do tzv.Koruny Himaláje. Tohoto cíle dosáhl jako první Čech a patnáctý člověk na světě. Diváci se nestávají jen členy expedice, ale nahlédnou i do jejího zákulisí, neboť součástí děje jsou i rodinní příslušníci Radka Jaroše. Představení se uskuteční v pátek 27. listopadu 2015 v 19:00 hodin.
Na obdivování krás velehor Vás před promítáním filmu připraví fotografie Hany Linkové a obrázky vytvořené technikou enkaustika – malba horkým voskem – Ireny Škopanové. Obě autorky Vás srdečně zvou na ADVENTNÍ VERNISÁŽ VÝSTAVY, která proběhne v Městském kině v Hodkovicích nad Mohelkou v pátek 27. listopadu 2015 od 17:30 do 19:00 hodin. Kromě vystavených prací se můžete těšit i na pravou adventní atmosféru doplněnou malým občerstvením.


Tradiční odpolední adventní setkání na náměstí.

V sobotu 28. listopadu 2015 od 14:00 hod. se uskuteční na našem náměstí tradiční odpolední adventní setkání. Těšit se můžete na vystoupení dětí z mateřské školy, živý betlém dětí základní školy, vystoupení hudební skupiny Retro Five a po závěrečném vystoupení dětí naší základní školy bude rozsvícen vánoční strom. Občerstvení je zajištěno místními spolky. V rámci tohoto setkání můžete také od15:00 do 16:30 hodin navštívit naše městské kino, kde se bude promítat pásmo krátkých pohádek Scooby-Doo: Zimní superpes, Představení můžete navštívit kdykoli a na jakkoli dlouhou dobu v uvedeném čase. 


Gospel Choir Liberec.

V neděli 29. listopadu 2015 proběhne v našem kostele sv. Prokopa letošní první adventní koncert v podání souboru Gospel Choir Liberec. Začátek koncertu je v 18:00 hodin a vstupné je dobrovolné. 


Festival tataráků.

Restaurace hotelu Arcivévoda Štěpán si Vás dovoluje pozvat v týdnu od 30. listopadu do 5. prosince 2015 na Festival tataráků. Přijďte ochutnat 6 druhů tataráku. Podrobné info na letácích a v restauraci. Spousta chutí, spousta pohody. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu. 


Uzavření veterinární ambulance pro malá zvířata. 

Veterinární ambulance pro malá zvířata v Mánesově ulici bude tento pátek 27. listopadu 2015 z technických důvodů uzavřena. Zcela mimořádně bude ordinace otevřena v sobotu 28. listopadu 2015 od 08:00 do 10:00 hodin. Děkujeme za pochopení. 


Zvěřinové hody.

Restaurace Na Křižovatce v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá v sobotu 28. listopadu 2015 zvěřinové hody. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu. 


Vytvořeno 27.11.2015 12:42:53 | přečteno 574x | irena.libalova
load