Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 28. července 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Jizerské trio ŠRAML; Den otevřených dveří DPS; Ordinace MUDr. Aulehle

Jizerské trio ŠRAML

Hospůdka U Bubáka Vás zve v pátek 4. srpna 2017 od 15:00 hod. na posezení s hudbou a tancem s hudební skupinou Jizerské trio ŠRAML. Na Vaši návštěvu se těší personál hospůdky U Bubáka.


Den otevřených dveří v DPS

U příležitosti 15. výročí otevření Domu s pečovatelskou službou v Hodkovicích nad Mohelkou Vás srdečně zveme 4. srpna 2017 na Den otevřených dveří a zábavné odpoledne s živou hudbou a grilováním. Zahájení akce je ve 12:00 hodin.


Ordinace MUDr. Auehle

MUDr. Jan Aulehle oznamuje svým pacientkám, že jeho ordinace bude 2. srpna 2017 uzavřena.

Vytvořeno 27.7.2017 9:03:22 | přečteno 300x | jana.mizerova
load