Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 29. března 2019, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Autogramiáda V. Zajíčka; Restaurace Na Koupališti - vepřové hody

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na americký animovaný film COCO. Představení se uskuteční v pátek 29. března 2019 v 17:30 hodin.


Autogramiáda Václava Zajíčka

Cukrárna na náměstí v Hodkovicích nad Mohelkou Vás zve na autogramiádu pana Václava Zajíčka, která se uskuteční ve středu 3. dubna 2019 od 11:00 hodin. Jeho kniha Moje Hodkovice je v cukrárně opět v prodeji.


Restaurace Na Koupališti - vepřové hody

Restaurace Na Koupališti Vás srdečně zve na vepřové hody, které se konají ve dnech 5. - 7. dubna 2019. V pátek 5. dubna a v sobotu 6. dubna Vám bude hrát živá hudba. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu.


Vytvořeno 1.4.2019 8:33:01 | přečteno 258x | irena.libalova
load