Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 29. června 2018, 11:00 a 17:00 hodin

Upozornění - zahradní kompostéry; Koncert v KáDéčku;  Uzavření sběrného dvoru; Uzavření ordinace MUDr. Aulehleho

Upozornění - zahradní kompostéry

Upozorňujeme občany, že do 30. června 2018 probíhá průzkum zájmu o zahradní kompostéry. Pokud jste dotazník neobdrželi do své poštovní schránky, je k dispozici na podatelně městského úřadu nebo na webových stránkách města.


Koncert v KáDéčku

Restaurace Kádéčko v Hodkovicích nad Mohelkou Vás zve na zahájení prázdnin. V pátek 29. června 2018 od 19:00 hodin vystoupí na terase KáDéčka kapela HIT s místní zpěvačkou Luckou Kotrmanovou. Těšit se můžete i na speciality z grilu.


Uzavření sběrného dvoru

Oznamujeme občanům, že Sběrný dvůr v Pelíkovické ulici v Hodkovicích nad Mohelkou bude v sobotu 30. června 2018 z důvodu konání závodu Rally Bohemia uzavřen.


Uzavření ordinace MUDr. Aulehleho

Oznamujeme občanům, že ordinace MUDr. Jana Aulehleho bude ve středu 4. července 2018 uzavřena.
Vytvořeno 29.6.2018 12:42:30 | přečteno 311x | jana.mizerova
load