Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 29. ledna 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Hrajeme (si) s písničkami; Hasičský ples; Skopové hody.

Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na americký akční  thriller MISSION IMPOSSIBLE: NÁROD GRÁZLŮ s Tomem Cruisem v hlavní roli. Tentokrát půjde o zastavení teroristů v jejich útocích na světový pořádek. Představení se uskuteční v pátek 29.ledna 2016 v 19:00 hodin.


Hrajeme (si) s písničkami.

Představení s tímto názvem si pro Vás připravila Háďata na neděli 31. ledna 2016 od 15:00 hodin v Klubovně HADu v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. Těšíme se na Vás.


Hasičský ples.

Sbor dobrovolných hasičů Hodkovice nad Mohelkou pořádá v sobotu 6. února 2016 od 20:00 hodin tradiční Hasičský ples v hodkovickém KáDéčku. K tanci a poslechu hraje skupina KRAKATIT. Rezervace na tel. čísle 602 569 262 p. Kuchta. Srdečně zvou pořadatelé.


Skopové hody.

Dnes v pátek 29.ledna 2016 se konají v restauraci Na Koupališti po celý den skopové hody. Od 17:00 hodin budou pstruzi na grilu a od 19:00 hodin bude hrát skupina Zabar. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu.

Vytvořeno 29.1.2016 8:09:36 | přečteno 475x | irena.libalova
load