Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 3. května 2019, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Svoz nebezpečných složek komunálního odpadu

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na českou komedii TEN, KDO TĚ MILOVAL s Pavlem Řezníčkem, Evou Holubovou a Soňou Norisovou v hlavních rolích. Představení se uskuteční v pátek 3. května 2019 od 19:00 hodin.


Svoz nebezpečných složek komunálního opadu

Tuto neděli 5. května 2019 proběhne v Hodkovicích nad Mohelkou mobilní svoz nebezpečných odpadů z domácností. Rozpis stanovišť  je uveden na webových stránkách případně na vývěskách města.


Vytvořeno 3.5.2019 9:50:29 | přečteno 249x | irena.libalova
load