Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 3. listopadu 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Svatomartinské hody Na Koupališti

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na další dobrodružství kapitána Jacka Sparrowa. Tentokrát se ocitá tváří v tvář pirátským duchům v americkém filmu PIRÁTI Z KARIBIKU: SALAZAROVA POMSTA. Představení se uskuteční v pátek 3. listopadu v 19:00 hodin.


Svatomartinské hody Na Koupališti

Restaurace Na Koupališti v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá v pátek 10. listopadu 2017 Svatomartinské hody. Po celý den se budou podávat Svatomartinské husy a Svatomartinské víno a od 18:00 hodin Vám zahraje hudební skupina MUDr. Srny. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu.

  

Vytvořeno 3.11.2017 13:18:48 | přečteno 280x | irena.libalova
load