Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 30. června 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Uzavření sběrného dvora v Pelíkovické ulici; Jizerské trio ŠRAML U Bubáka

Uzavření sběrného dvora v Pelíkovické ulici

Sběrný dvůr v Pelíkovické ulici bude v sobotu 1. července 2017 uzavřen  z důvodu konání závodu Rally Bohemia. Děkujeme za pochopení.


Jizerské trio ŠRAML U Bubáka

Hospůdka U Bubáka Vás zve v pátek 7. července 2017 od 15:00 hodin na posezení i s tancem s hudební skupinou Jizerské trio ŠRAML. Na Vaši návštěvu se těší personál hospůdky U Bubáka.


Vytvořeno 30.6.2017 8:44:51 | přečteno 325x | irena.libalova
load