Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 30. srpna 2019, 11:00 a 17:00 hodin

Napouštění topných systému na sídlišti Podlesí; Uzavírka Záskalí; Zubní ordinace Hodkovice nad Mohelkou; Otevření dětského hřiště na sídlišti Podlesí; Dopravní omezení na sídlišti Podlesí; Hlas koupaliště

Napouštění topných systémů na sídlišti Podlesí

V pondělí 2. září 2019 bude Teplo Hodkovice nad Mohelkou spol. s r.o. napouštět topné systémy  jednotlivých objektů na sídlišti Podlesí. Pro zdárné zprovoznění topných okruhů je třeba, aby obyvatelé jednotlivých domů zcela otevřeli regulační ventily na svých radiátorech. V horních patrech je nutné provést následné odvzdušnění.


Uzavírka Záskalí

Od neděle 1. září do neděle 15. září 2019 bude z důvodu rekonstrukce propustku na Záskalí uzavřena silnice spojující Hodkovice nad Mohelkou a Dlouhý Most.


Zubní ordinace Hodkovice nad Mohelkou

Novým provozovatelem zubní ordinace v Hodkovicích nad Mohelkou bude společnost JaMa Medical s. r. o. - MUDr. Jan Macko. V současné době je již možné se objednat na lékařské vyšetření na telefonním čísle 481324525.


Otevření dětského hřiště na sídlišti Podlesí

Vážení rodiče, milé děti, zveme Vás na otevření nového dětského hřiště na sídlišti Podlesí dne 30. srpna 2019 od 15:30 hodin.


Dopravní omezení na sídlišti Podlesí

V pondělí 2. září 2019 od 6:00 hodin ráno bude zahájena montáž hrubé stavby nového pavilonu mateřské školy. Ulice bude průjezdná s částečným omezením. Pokud máte možnost, přiveďte děti v tomto termínu do MŠ pěšky.


Hlas koupaliště

Restaurace Na Koupališti Vás zve v sobotu 31.srpna.2019 od 16:00 hodin na 7. ročník "Hlasu koupaliště" a od 21:00 hodin na Oldies party.

Vytvořeno 30.8.2019 10:49:52 | přečteno 671x | jana.mizerova
load