Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 4. listopadu 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Pomocná síla do kuchyně - restaurace Pod Kostelem; Svatomartinské husy - restaurace Na Koupališti; Svatomartinské posvícení.

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny příznivce hrdinů z marvelovského světa fantasie na americký film X-MEN: APOKALYPSA. Představení se uskuteční v pátek 4.listopadu 2016 v 19:00 hodin.


Pomocná síla do kuchyně - restaurace Pod Kostelem

Restaurace Pod kostelem přijme pomocnou sílu do kuchyně. Bližší informace v restauraci.


Svatomartinské husy - restaurace Na Koupališti

Restaurace Na Koupališti Vás srdečně zve v pátek 11. listopadu 2016 na Svatomartinské husy a na pochoutky ze zvěřiny. Od 19:00 hodin Vám zahraje skupina MUDr. Srny. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu.


Svatomartinské posvícení

Restaurace Golf Ještěd si Vás dovoluje pozvat na Svatomartinské posvícení od pátku 11. listopadu do neděle 13. listopadu 2016. Rezervace možná na tel. č. 739 053 222. Více informací na webových stránkách restaurace www.restauracegolfjested.czVytvořeno 4.11.2016 11:00:22 | přečteno 351x | irena.libalova
load