Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 5. září 2014, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka na nohejbalové utkání; Pozvánka do kina; Ztracený kocourek; Uzavření sběrného dvora z důvodu nemoci.


Pozvánka na nohejbalové utkání

Sportovní klub Hodkovice nad Mohelkou, nohejbalový oddíl Vás srdečně zve na nohejbalové utkání v rámci přeboru Libereckého kraje mezi SK Hodkovice nad Mohelkou a SK Ostašov "A", které se uskuteční dnes 5. září 2014 od 16:30 hodin na antukových kurtech na kluzišti. 


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na americký hudební film JUSTIN BIEBER´S BELIEVE. Film sleduje Justinovu cestu od neznámého chlapce až k současné slávě.  Představení se uskuteční dnes v 19.00 hodin. Pravidelní diváci mohou i v letošním roce využívat slevové kartičky.
V předsálí kina je instalována výstava fotografií z letních dětských táborů, kterých se zúčastnily převážně hodkovické děti. Výstavu si můžete prohlédnout před každým filmovým představením až do konce listopadu.


Ztracené kotě

Dnes se ztratil v Zahradní ulici sědo-stříbrno-bílý čtyřměsíční kocourek. Prosíme občany o pomoc při jeho hledání. Případné informace prosím volejte na tel. číslo 732 664 453. Děkujeme.


Uzavření sběrného dvora

Sběrný dvůr v Pelíkovické ulici bude v době od 8. září 2014 do 30. září 2014 otevřen z důvodu nemoci pouze v sobotu. Děkujeme za pochopení.

Vytvořeno 5.9.2014 10:40:13 | přečteno 712x | irena.libalova
load